קורסים
ואימונים

אימון מודרך צלילה חופשית

קורס בסיסי

בקורס הבסיסי נלמד להכיר את עולם הצלילה החופשית ממש מההתחלה. הקורס מתאים לכולם- למי שאין לו שום ידע ונסיון בצלילה חופשית, וגם למי שקצת תרגל והתנסה בצלילה חופשית בחייו. 
מטרת הקורס היא כמובן שתהנו ותתחברו לעולם הצלילה החופשית, שתכירו את כל הכלים – הנשימות הטכניקה השוואת הלחצים והבטיחות. ושבסוף הקורס תהיו צוללים עצמאים.
אני תמיד אוהבת להגיד שהקורס הזה מקנה סוג של יכולות על. כי בעצם ביומיים אנחנו מצליחים להגיע לעומקים ולנוחות במים שלא דמיינו לעצמנו.
אם תגיעו עם רצון להכיר את העולם הזה ובאמת באמת תתמסרו ותהנו – השמיים הם הגבול. בסוף כל צולל תחרותי או מדריך התחיל מהקורס הבסיסי.

קורס מתקדם

הקורס המתקדם מתאים לכל צולל שסיים בהצלחה קורס בסיסי, הגיע לסביבות 20-22 מטר מינימום או יותר, ורוצה להתקדם וללמוד את העולם המופלא הזה יותר לעומק תרתי משמע (;

הקורס המתקדם הוא יומיים או שלושה, תלוי אם כבר עשיתם יום עצירת הנשימה הסטטית או לא. אם לא עשיתם נתחיל ביום של עצירת הנשימה הסטטית.

אימון צלילות עומק

אימון ממוקד לצלילות עומק ולשבירת שיאים חדשים! העומק הוא בלתי מוגבל, כן כן גם מעבר ל40 מטר.

נפגש ונתכנן את סדר הצלילות שלנו, איך נבצע אותן, נעבוד לפני על הפרטים הקטנים, ונבצע צלילות טובות וכייפיות.

ביום הזה נלמד ונתרגל עצירות נשימה סטטיות, עצירות נשימה בהן אנחנו שוכבים עם הפנים במים, ועוצרים נשימה.
בעצירת נשימה סטטית נגיע תמיד לזמן עצירת הנשימה הכי ארוך שלנו.
מפני שאנחנו לא צורכים חמצן על תנועות ותזוזות, ובכך חוסכים בחמצן לעומת עצירות נשימה שנזוז בהן – צלילה לעומק או צלילה דינאמית.

עצירת נשימה סטטית

אימון מודרך

אימון ממוקד לצלילות עומק ולשבירת שיאים חדשים! העומק הוא בלתי מוגבל, כן כן גם מעבר ל40 מטר.

נפגש ונתכנן את סדר הצלילות שלנו, איך נבצע אותן, נעבוד לפני על הפרטים הקטנים, ונבצע צלילות טובות וכייפיות.

ממליצים עלי

היו יומיים ממש מדהימים, הרבה זמן רציתי לעשות את הקורס ולא יצא ואז אחרי שדיברתי איתך תוך יומיים כבר נרשמתי והייתי ממש שמחה שזה סוף סוף יצא לפועל !! מהרגע שהתחלנו את הקורס היתה אווירה כיפית ומרגיעה והעובדה שהיית סופר איתי ונתת לי מלא ביטחון במים שעזרה לי ברמות עם הפמפום, להירגע ולהצליח להעמיק יותר ממה שציפיתי 🤿🙏🏾 ובכללי הקורס ממש גרם לי להתלהב על כל הנושא של חופשיות וממש השאיר לי טעם של עוד !
כל כך שמחים שעשינו את הקורס צלילה עם ניצן. חוויה מטורפתת תוך יומיים הגעתי ל 20 מטר והכל בזכותה. נהנינו כלכך מהאווירה ומהתהליך עם ניצן מדהימה ❤️❤️ אל תפחדו ללכת בחורף החליפות שלה עבות ולא מרגישים את הקור!!
צוצה!!! עבר מלא זמן אבל רציתי ממש ממש להגיד לך תודה על הקורס שהוא הרבה מעבר לפשוט צלילההיציאה מאיזור הנוחות ללמוד משהו חדש שבחיים לא עשיתי והתמודדות עם הצלחה וכישלון התנסות עם עולם שחדש לי ורחוק מהחיים שלי.ואי אפשר היה שזה יהיה עם מישהי יוצר מושלמת ממך! אין עלייך בעולם לא ביבשה ולא בים חברה של הלב זה מה שאתאוהבת ים 🐬🐙❤️
מדריכה תותחית, כיפית ונותנת מלא מלא בטחון! היה קורס מדהים למרות שהיה לי לא פשוט ולקח לי הרבה זמן להצליח לפמפם , ניצן הייתה סופר סבלנית ומקצועית ועזרה לי לעבור את כל המחסומים הפיזים והמנטלים באווירה הכי טובה ומאפשרת שיש.
רק רציתי להגיד שממש ממש נהנתי בקורס הוא מדהים כיפי מרענן וחוויה מטורפת לחיים במיוחד עם היחס החם שאת מלווה ונותנת לנו , יחס אישי לכל אחד, ההסבר שאת נותנת לכל טעות ומרגיעה אותנו בצורה הכי רגועה שיכולה להיות במיוחד עוזר להוריד את מפלס הלחץ 🌸 הדרכה מסודרת ביותר מובנת ומרגיעה 🙏🏼 שמחתי שהדרכת אותי לימדת אותי המון ועם הלב הענק שלך והנתינה ! חוויה מטורפת נהנתי מכל דקה ❤️
עשיתי אצל ניצן קורס בסיסי וקורס מתקדם קיבלתי יחס מאוד מקצועי ומאוד אישי מאוד עזרה לי להשתפר ולהתקדם ברמת הצלילה שלי תמיד באווירה מצחיקה ונעימה ממליץ לכל אחד להגיע.
עברתי אצל ניצן את הקורס הראשון והיתה חוויה מעולה. מעבר לידע המקצועי ניצן השרתה אווירה רגועה וטובה שעזרה לי להרגיש בטוח בכל סיטואציה ולהנות ממלוא החוויה. ללא ספק אחזור לקורס נוסף!
קורס מושלם ובדיוק במידה הנכונה היה יחס הכי אישי וביתי והכל בקצב רגוע בלי לחץ. עם שולה המושלמת בשיעור תיאורתי ובמים עם הציוד הכי טוב. היה לנו הכי מושלם שיש ובאמת מחכים כבר לבוא שוב😍❤️
הגעתי לקורס צלילה חופשית אצל ניצן עם 0 ניסיון בצלילה חופשית. עברתי אצלה תהליך מטורף ברמה המקצועית וברמה המנטלית! תוך 2 מפגשים הצלחתי לרדת ל23 מ' עומק בסטיל. ההדרכה של ניצן היא אידאלית! מעבירה את החומר המקצועי בצורה הכי ברורה יחד עם תחושת ביטחון ומסוגלות שהיא נותנת. כבר המלצתי לחברים הטובים שלי לעשות רק אצלה את הקורס. אבוא בהמשך לקורס ממשיכים. תודה ניצן!
הקורס עם ניצן חוויה אחת גדולה! הצלילה מאתגרת ומסקרנת ובעזרת הליווי הצמוד של ניצן הצלחתי לעשות משהו שלא עשיתי בעבר, והיה שווה כל רגע.
הקודם
הבא

הקורסים וההסמכה היא תחת הארגון